Jdi na obsah Jdi na menu
 


Udělejte si tělocvičnu u tebe v pokojíku.

 

 

Nemáte čas ani náladu chodit do fitness centra, kde jsou samé abnormálně veliké stroje, ze kterých jde při pohledu strach? Zůstaňte klidně doma! Postačí vám pouze plastové láhve.

Velikost zvolte podle své zdatnosti. Popřemýšlejte, jakou máte „kondičku“ a pak vyberte láhev, o které si myslíte, že s ní můžete řádit a dovádět a přitom parádně posilnit své tělo! Do začátku doporučujeme raději menší láhve. Buď půllitrové, nebo litrové. Nezapomeňte také na oblečení! Oblékněte si pěkný top a pohodlné kalhoty a můžete začít. Není špatné, pokud máte v bytě velké zrcadlo, cvičit před ním. Ať už sama, nebo s kamarádkou. Uvidíte sami sebe, jaké partie máte podle vašeho gusta dobré a naopak, kde byste potřebovala trošičku ubrat.

 Je důležité, abyste byla trpělivá. Účinek se nedostaví hned po prvním cvičení,  ale vězte, že budete mít příjemný pocit. Příjemně se uvolníte a hlavně! Netlačí vás čas, ani se nemusíte podřizovat tempu trenéra v tělocvičně. Cvičte tak, abyste se cítila dobře a nepřepínejte se, cvičení by nemělo příjemný účinek, na které se všechny těšíme, ale jen by nás bolelo druhý den celé tělo. Jestliže se budete věnovat cvičení alespoň 2x týdně, účinek uvidíte brzy.

 

 Zpevnění zad a zadečku

Ležíme na břiše, v rukou držíme činky, nebo láhve naplněné vodou. S výdechem zvedneme současně paže, hrudník a nohy co nejvýš nad zem. Lopatky tlačíme  k sobě, hlavu nezakláníme.

 

Posílení paží

Činky či láhve s vodou držíme v mírně pokrčených rukou palci dopředu. S výdechem paže ohýbáme v loktech a současně vytáčíme malíkovou stranu k tělu. V konečné fázi pohybu směřují dlaně se závažím k ramenům a lokty jsou na pěst od těla.

 

Cviky pro ramena

Posadíme se na židli. V obou pažích držíme činky či láhve s vodou a zvedáme je nad hlavu, pak paže spouštíme a lokty tlačíme do stran. V okamžiku, kdy jsou lokty a ramena ve stejné úrovni, by paže měly svírat pravý úhel.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tornado, earchquakes?! No, it is XEvil.

(Mashasmard, 13. 12. 2017 9:54)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

jj

(jj, 17. 10. 2010 1:44)

taky celkem dobre smrdis :P

neva

(Didi - (kockaa), 30. 5. 2008 17:38)

Ne to vůůůbec neva na to to tady je ... část sem taky okoúpčila tekže mi to zas aš tak nevdí :-)

Mocík pěkný!!

(Lisa, 29. 5. 2008 19:42)

Máš nadherý stránky!! Neva že si tady okopčím pár článků?

DÍK!! :-)

(Didi - (kočkaa), 31. 3. 2008 18:46)

Mocík děkuju za pochvalu... :-)

kasny kasny

(Kasny, 28. 3. 2008 20:59)

Ahoj mas to tu mocinky pekny!!! fakt