Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hypnoza


O prázdninách jsme celá rodina jeli na dovolenou. Byli jsme ubytováni v malém penzionu. Sešlo se nás tam i několik „náctiletých“. Večer jsme vždycky kecali o všem možným i nemožným. Jednoho večera, bylo nás tam asi pět nebo šest, jsme už nudou nevěděli co dělat, když se mě jeden kluk zeptal, jestli by mě mohl zhypnotizovat. Měl velmi uhrančivé oči a já měla z toho tak trochu strach, ale nakonec zvítězila moje zvědavost a já s tím souhlasila.

Po chvíli hypnózy se začali všichni smát a já otevřela oči se slovy : „Dobrej vtip“. Všichni seděli kolem mě a strašně se smáli. Vstala jsem, ale něco se mi připletlo pod nohy, a tak jsem spadla na zem. Strašně mě zabolelo v noze a za strašného krvácení z ní vylezla kost. Všichni kolem mě se jen pošetile usmívali a zírali na mě prázdnými pohledy. Potom jsem ztratila vědomí.

      Když jsem přišla zase k sobě, všichni se nade mnou skláněli a dotyčný hypnotizér se omlouval se slovy : „Promiň, měla to být sranda, nevěděl jsem, že …“. Moje noha byla v naprostém pořádku.

      Pro úplnost musím ještě dodat, že druhý den jsem uklouzla na schodech a opravdu jsem si přivodila otevřenou zlomeninu nohy.