Jdi na obsah Jdi na menu
 


Péče o vlasy-sexy vlnité

 

PRAVIDELNÁ PÉČE:
Jelikož tyto vlasy jsou často jemné a oslabené, rychlou pomoc pro ně představuje výživný šampon.Dobré je, obsahuje-li hydratační látky a proteiny, které vlnám vracejí pružnost a vlasy jsou díky nim poddajnější.
Při aplikaci kondicoinéru věnujte pozornost zejména konečkům, které mají tendenci se vysušovat, a naopak se snažte vyhnout pokožce hlavy.Vlasy by pak měly tendenci plihnout a mastit se.Pro dosažení přirozeně zvlněného účesu zapomeňte na fén a nechte je schnout volně.

INTENZIVNÍ VÝŽIVA:
Nejlepší volbou je vlasová kosmetika jedné značky.Série produktů jsou totiž vyrobeny tak, aby se doplňovaly a představovaly komplexní péči.Po každém mytí naneste ještě na vlhké vlasy ochranný bezoplachový balzám a promněte ho tak, aby se přípravek rovnoměrně rozptýlil.Chtele-li docílit pravidelných měkkých pramenů, které budou poslušně rámovat obličej, rozmazlujte své vlasy 1-2 krát měsíčně speciální kúrou v ampulích, která je zpevní a vyživí.

ZÁVĚREČNÁ ÚPRAVA:
Půvab těchto vlasů tkví v tom, že působí velmi nenuceně a ležérně.Abyste se tedy vyhnula rozlítané krepaté hřívě, nikdy je nekartáčujte a používejte přípravky s anti-frizz technologií proti krepatění.
Naopak proti plihnutí účesu zkuste následující metodie: skloňte hlavu dolů a prsty promasírujte kořínky vlasů.Poté je lehce prostříkejte tužidlem pro objem vlasů a zvýraznění vln, prsty promačkejte , hoďte prudce hlavou zpátky a je to !!!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

BEST software for captcha breaking!

(Mashasmard, 13. 12. 2017 22:23)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

KosmetikaSlevy.cz

(Oriflame CZ, 16. 8. 2013 16:19)

Registrace nových členů Oriflame: http://www.kosmetikaslevy.cz/