Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nešťastně zamilovaná aneb Jak sbalit kluka co se Vám líbí

 
Tak zaprvé, určitě se snažte. Co když on je ten pravý a výjimečný a vy ho zrovna minete. A jestli není, tak to nikdy nezjistíte a na stará kolena budete říkat:" No jo, kdybych já si tenkrát vzala Pištu Hufnágla." (to že je úplně blbej, byste se nikdy nedověděla, protože jste se o nic nepokusila). Takže tento bod je vyřešen. Vyčkávat přiměřeně, a když to nikam nevede, vzít situaci do vlastních rukou.
Nešťastně zamilovaná

Jak na to:

1. Zkuste ho kontaktovat očima. Oči někdy řeknou více než slova. To ale neznamená, že se na něj budete koukat jak na svatý obrázek. Závazné city je to poslední, na co by váš partner chtěl odpovídat. Takže do pohledu dát radost, naději, tajemnost a sex-peal.

2. Seznamte se s jeho kamarádem či kamarádkou - tento způsob je jeden z nejlepších, u jeho přátel vám o nic nejde a daleko lépe se vám s nimi naváže přátelský kontakt. Tak získáváte dostatek času, abyste na sebe upozornila a sama lépe poznala toho druhého.

3. Napište mu mail. Můžete ho nachytat na dopisování s tajemnou neznámou. Je to hra, kterou málokdo odmítne. Je potřeba ale dodržovat zásadu - držme se reality. Mluvíme-li o sobě, snažte se být střízlivě kritičtí. Je potřeba pořádně ho na schůzku s vámi navnadit, ale při osobním setkání, musíte splnit a nejlépe předčit jeho očekávání.

4. Oslovte jej - to je způsob pro ty nejsebevědomější z nás. Postavit se k tomu čelem. Máme dobu emancipace, tak proč si ji nevybrat právě zde.

Nelepší je, když se setkáváte někde pravidelně a dalo by se najít společné téma. Horší je, když spolu jezdíte třeba jen tramvají. Pak to zkuste třeba tak:" Čau, já jsem Alča. Vidím tě tu každej den. Taky jezdíš na stavárnu?"
Udička hozena, teď také záleží na něm.

A co dělat, když vy jste vtom až po uši a on o tom ví a nehodlá na to reagovat?

Říká se, trpělivost růže přináší. Ale lépe je vyzkoušet ještě jednu léčku. Vykašlete se na něj. Teda jen tak, aby ho vaše zamilovanost případně neděsila. Začněte se věnovat sama sobě. Cvičte, běhejte, malujte, choďte po horách, začněte zpívat v kapele. Prostě udělejte něco pro sebe, co by vás bavilo. Věřte, že takováto vaše proměna ho může vyburcovat z jeho klidu a třeba si řekne, páni v té holce něco je. A jestli selžou všechny recepty, dejte si pauzu. Zbalte věci a odjeďte jinam. Domluvte si brigádu v Anglii. Naučíte se jazyk, provětráte si hlavu a získáte čas vše přehodnotit.

A pozor! V Anglii je taky spousta fakt pěkných kluků.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

XEvil 4.0 torrent

(Mashasmard, 12. 12. 2017 21:58)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

rambousek

(jara, 6. 11. 2009 13:04)

milujute chciti libat prsa

januskova

(kaja, 6. 11. 2009 13:01)

musis ho polibyt

dik za radu

(dve nej kamosky, 12. 3. 2009 13:02)

dik za radu moje kamoska a ja mame rady dva klukz jako ja ,kamos, mema je rady ale jeste jsou kandydatky na ne a strasne se bojime je nam teprve 11 a12 ale bojime se

dik za radu

(dve nej kamosky, 12. 3. 2009 13:02)

dik za radu moje kamoska a ja mame rady dva klukz jako ja ,kamos, mema je rady ale jeste jsou kandydatky na ne a strasne se bojime je nam teprve 11 a12 ale bojime se

ten článek je dobrej

(Lucka, 7. 2. 2009 16:57)

je to dobrá rada ale moc to nechápu

sex

(alena, 7. 2. 2009 16:56)

jak mám dělat s klukem sex atd

:-)

(hnansm, 21. 7. 2008 20:18)

SOUHLASÍM... ;-)

Asi ne :D

(Jana, 9. 7. 2008 21:52)

No v tej Anglii jich zase tak moc hezkých není... prostě naši kluci sou naši kluci... :-P