Jdi na obsah Jdi na menu
 


Druhy polibků

Jak tě tvůj kluk líbá? Každý kluk totž líbá trošku jinak, pokud si se líbala z více kluky můžeš to posoudit... sD

6


VLHKÝ POLIBEK:

Tvůj obličej je mokrý. Přijdeš si, jako by ses líbala a mrožem. Je to všechno možný, jen ne romantický! Pozná to podle rvé reakce a nastane trapná chvíle ticha...

Jeho polibek prozrazuje: Určitě by tě rád něžně a dobře líbal. Ale chybí mu ještě cit a zkušenosti.

Tip: Hele, byla jsi vždycky tak perfektní? Ber to jako výzvu a nauč ho líbat tak, jak to máš ráda!


KOUSAVÝ POLIBEK:

Když se spolu potkáte, je to ohňostroj citů. Oběma se vám jeho jemné hryzání rtů líbí, jřijde vám to sexy. Oba chcete víc...

Jeho polibek prozrazuje: Je mezi vámi velká porce vášnivosti. Je z tebe rozechvělý a chce tě mít jen sám pro sebe. Pokud by to bylo jen na něm,tak by tě rád okusoval i na jiných místech. :o)

Tip: Člověk musí být opravdu talentovaný na líbání, aby se mu při jemném okusování nestala nehoda. Ale cvičením se člověk učí a zlepšuje, to platí i pro tebe.


VEŘEJNÝ POLIBEK:

Jste spolu ve městě nebo na nějaké party. Okolní pozorovatelé jsou mu ukradení. Dá ti ruku kolem ramen, nakloní se k tobě a přede všemi tě láskyplné políbí na rty.

Jeho polibek prozrazuje: Nestydí se ukázat celému světu, že je zamilovaný. Chce se s tebou před kamarády taky trochu vytáhnout: to je moje holka! Body pro něj! Je otevřený a extrovertní. Jen pozor, jestly také nejde o majetnický tah - trošku z toho zavání žárlivost.

Tip:Na 100 % za tebou stojí!


POLIBKY NA KRK A UŠI:

Zatímco ty jsi v sedmém nebi, jeho rty stále cestují k tvému krku.A nebo ti jemné okusuje a saje ušní lalůčky.

Jeho polibek prozrazuje:Neustále při líbání odbíhá od tvých rtů? Chce tě ochutnávat a poznávat, na kterých místech jsi nejcitivější! Je zvědavý , vynalézavý a opravdu ho zajímáš. Tvoje láska určitě brzy zjistí, které polibky a doteky se ti obzvlášť líbí.

Tip: I on na tvé polibky na jeho krk a uši bude reagovat se spokojeným vrněním. Dívky jsou na těchto místech citlivější než kluci, ale to neznamená, že se mu to také nelíbí. Jen klidně vyzkoušej, co má rád!


FRANCOUSKÝ POLIBEK:

Klasika. Není nikdo, kdo by tuhle milou a někdy velmi vášnivou hru jazyků neznal.

Jeho polibek prozrazuje: že jde o elektrizující a velmi intimní polibek, který ukazuje, že od tebe chce víc, než se jen držet za ruce. Proč? Protožě mu přijdeš moc sexy. Proto vyhledává tvojí blízkost - svými polibky, svými doteky.

Tip: To ale neznamená, že touží po vztahu. S někým se líbat pro něj nemusí být ničím zvláštním. Neměla bys mu proto dávat svoje srdce prříliž rychle. Zkrátka nikam nespěchej.


SÁNÍ RTŮ:

Udělá z líbání hru na kočku a myš. Začne ti jemně sát horní ret. Ty mu utečeš, abys mohla líbat jeho spodní ret.

Jeho polibek prozrazuje: že je to hravý milenec.Našla jsi v něm kluka, o kterém jsi vždycky snila: je empatický,líbí se mu jen tak se mazlit a má stejný názor jako ty, že dokázat se společně smát je stejně důležité jako láska.

Tip: Zapoj se! Bav se! Drž se ho!