Jdi na obsah Jdi na menu
 


čeho si kluk wšimne za 30 wteřin

 

♥ prostě kluci ♥

Střetnete se pohledem! Sevře se ti žaludek a honem nevíš co dřív. Prohrábnout vlasy, ,přeleskovat" pusu, upravit pásek... zatímco on už má jasno, jestli na tebe vytáhne své ,zbraně" :). A jak vlastně jeho strategický plán vypadá v praxi?


Klukovi stačí půl minuty, aby zjistil to hlavní. Jestli by tě nejradši zatáhnul do nejbližšího tmavého rohu, přátelsky si pokecal, nebo něco mnohem víc. Místo šermování s kulmou, kouzlení s pušapkou a instalace nové mikro-mini, tedy přistup rovnou k jádru pudla :). Vyrážíme do terénu...

3 vteřiny
Lokalizace v lovišti aneb Kde jsi
Jak to? Když se budeš ve skejťáckém doupěti u baru kroutit na podpatcích, nemusíš se bát, že tě místní hiphoper představí svým kumpánům u piva. Tom (17) rozvíjí svou teorii: ,Když mám chuť na rychlovku, zajdu na diskotéku. Naproti tomu ,lepší' holky hledám v pohodovém baru. Takhle mi to funguje." Zajímavé, co říkáš?
Co s tím naděláš? Udej směr podle toho, na co máš náladu. Chceš si jen tak zablbnout? Stačí blízká hospůdka nebo klubík. Chybí ti parťák, co ti zaplatí víno a pozve na véču? Hledej v ,pohodovém" baru ve městě.
Poslední slovo: Divoké tančení mezi stoly v herně na rohu ocení maximálně místní štamgasti. Šetři síly!

9 vteřin
Výskyt protivníků aneb S kým jsi
Jak to? Těžko rozrazí hejno štěbetajících kámošek a poběží tě oslovit. Z odmítnutí na veřejnosti se mu ježí chlupy. Jdeš na lov s kámošem? Tak to jsi téměř bez šance... Vysvětlení sexuoložky Petry Bojtové zní: ,Kluci jsou z prvního kontaktu stresovaní - když vidí pár překážek, radši šanci oželí a zaměří se na něco jiného."
Co s tím naděláš? Vyhraď si večery na důmyslný lov.
Vytáhni nezadanou kámošku do fajn baru a určitě brzy natrefíte na dvojku fešáků s podobně geniálním nápadem :).
Poslední slovo: Banda tvých vychech-taných spolužáků, tančících na stole, přinutí všechny nápadníky k úprku!

14 vteřin
Kmenové zabarvení aneb Co máš na sobě
Jak to? Vyumělkovaným ohozem ve stylu TATU na něj dojem neuděláš, v klokance po bráchovi zase nebudeš vůbec sexy. Obojí - originalitu i smyslnost - přitom kluci vysoko cení.
Lukáše (18) víc než co jiného dostal top jeho přítelkyně: ,Nebylo to o Janiných prsou nebo zadku. Do očí mě praštil sexy saténový vršek, vzadu zavázaný jen na šňůrku. Stačilo by jen jednou zatáhnout... Věděl jsem, že tahle holka si věří, a to mám rád."
Co s tím naděláš? V případě, že nechceš někoho sbalit způsobem ,tady a teď", oblékni se co nejvíc pohodlně a žensky!
Poslední slovo: Módní kreace jako má Christina Aguilera mu naznačí, že jsi lehce, ehm... ,hřříšná". Místo toho prodej svojí vlastní jedinečnost.

21 vteřin
Způsob obživy aneb Co piješ
Jak to? Jakmile rozpozná, že usrkáváš Smirnoff Ice, jeho peněženka se otřese v základech. Ale dokud se ještě strefíš brčkem tam, kam máš, odpustí ti i tenhle malý ,prohřešek'. ,Opilá holka? Tak to je špatně!", rozohňuje se Patrik (16). ,Vypadá trapně a tak nějak lacině. Vyloženě tím všem hlásá ,Pojďte, jsem k mání'!"
Co s tím naděláš? Zapomeň na ,pár panáků na rozjezd". Později bys svého lovce třeba taky nemusela poznat... Co tě nezabije, ale naopak posílí :)? Hlasujeme třeba pro vinný střik.
Poslední slovo: Alkoholické soutěžení - ,kdo vydrží víc" - je tvoje jistá sebevražda. Navíc se praktikuje spíš mezi klukama. Buď decentní.

26 vteřin
Pohyb v divočině anebo Řeč těla
Jak to? Tvoji ,kočičí chůzi" sonduje, i když se jdeš jen přešlechtit na WC. Odbornice na neverbální projev, Jitka Janešová, ví své: ,Muži nejsou tak sebejistí, jak si myslíme. Ovlivní je negativní detaily, jako shrbené sezení, ruce křížem či odvrácený pohled. Osmělí se u holky, která je usměvavá a vypadá přístupně - a třeba ani není tak krásná."
Co s tím naděláš? Očíhni, jestli se dívá, a na svých gestech si dej (hlavně nenápadně :) ) obzvlášť záležet.
Poslední slovo: Zevlováním po klubu a` la zvoník od Matky Boží (shrbeně) to u něj spíš odpískáš, než zazvoníš na poplach. Heslo zní: Hlavu vzhůru!

30 vteřin
Živočišná lákadla aneb Tvoje prsa
Tak a je to tady! Přiznej ale, že takhle pozdě bys to nečekala :)