Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příběhy vyvolávání duchů

 

1)

Mé jméno je Adriana a bydlím v Českých Budějovicích.
Můj starší kamarád má skvělou mamču, která má svojí věštírnu. V úterý 9.5. (dva dny po úplňku), jsme se sesli s jeho maminou a pár lidech, kteří se zabývají esoterikou atd...
Byla jsem dost nevzkušená ale nebála jsem se neboť jsem věděla, že jsem v dobrých rukou.
Jeho mamka položila na stůl ručně vytvořený slaměný velký pentegram. Spojili jsme všichni ruce a jeho mamka předčítala z nějaké veliké latinské knihy. Všichni jsme to po ní opakovali. Po dlouhé citaci se mi hlavou honilo jestli třeba něco uvidím atd..
Svíčky které jsme měli zapáleny začaly podivně plápolat a v tom to začalo: proběhl mi neuvěřitelný mráz po zádech byla mi opravdová zima. Jeho mamka přivolala ducha jménem BURIEL ,je had s ženskou hlavou, byla jsem celá ztuhlá nemohla jsem pomalu dýchat a ani se hnout! Byl to strašný pocit, který jsem nikdy neměla jako by mi to někdo přikazoval: ,,NEHÝBEJ SE, NEDÝCHEJ". Slyšeli jsme jako by někdo za náma chodil a šustil něčím. Asi po hodině jsme ho odvolali pomocí té knihy. Potom jsem se zeptala proč jsem nic neviděla a jeho mamka mi vysvětlila, že kdyby jsem přečetli i druhou citaci, tak je dost pravděpodobné, že by se objevil, ale že to neudělala, jelikož je ten duch nebezpečný.

tak toto je můj příběh o Buriel

2)

Tento příběh se stal kdysi dávno. Bylo mi tak deset let a mym bratrancum taky tak. Přespavali jsme u babičky v ložnici. Babi, děda rodice + teta a stryc byli tou dobou v obyváku.(Když jde nekdo do ložnice tak je to poznat vrzou totiž schody).Proste sme si povidali až R řekl že tam neco je, za dveřmi, už ani nevim proč sme se tam vlastne koukli ale to co sme videli nas vyděsilo. Byla tam temná postava ještě černější než tma a měla červené oči a to nekecam.Od té doby mam u babi když jsem pod pudou takový divny pocit že tam nejsem sam ale ještě s něčím. (losomonov@seznam.cz)

3)

ahoj jmenuju Verca a stal se mi taky pribeh,je to dva roky kdyz jsem spala sama v pokoji zacalo hrat radio,ihned jsem vylitla a vypla ho.Pak jsem sla spat,ale asi 3.15. se probudila a videla cernou postavu jak ke me jde a septa mi co se stane.I hned jsem zarvala a od te doby se mi vsechny veci splnili.ta postava prisla pak jeste trikrat a mam porad smulu...Verte nebo ne to se stalo".....Napiste na:stryk.h.seznam.cz

4)

S kámošem sme vyvolávali satana,bylo to asi v pul dvanacty ,mozna ve danact vecer a chteli sme aby nam dal nejake znameni,zacali se tovirat a zavirat vsechna okna v dome,pote sme rads satana odvolali zpet .....byly jsme z toho docela posrany.to vsak nebylo vsechno,koukali jsme na televizi a najednou vypadl proud,rikali jsme si ze hned zase naskoci,ale zjistili jsme ze nesla jenom televiz,rozsvitili jsme lampicku a ta po chvilce také zhasla..zkousely jsme i radio a to same....oba jsme byly hodne posrani a tag jsme satana radsi jeste jednou odvolali.potom uz se zdalo byt vsecko v klidu,ale kdyz jsme se pak rano vzbudili meli jsme na ruce oba 3 cervene tecky,vubec nevime kde se tam vzali protoze jsme byly v dome jen my dva .....

5)

S kamarádama jsme stanovali a najednou někdo začal křičet. Říkáme že to asi bude nějaká zabitá slepice a lehli jsme si .Už skoro spíme a najednou jsme uslyšeli kroky okolo stanu jako kdyby někdo schválně do něj kopal . Nevěděli jsme co to je tak jsme rychle šli ze stanu .Asi minutu jsme okolo stanu chodili a nikde nic . Jo a nikdo kromě nás tam nebyl .Nejbliší dům byl asi 50m a tam dávno spali....

6)

Bylo léto, noc a vzduch byl provoněný přicházející bouřkou. Těšila jsem se, po dlouhou dobu totiž panovaloa velká vedra, a tak by déšť jen vyčistil vzduch. Bohužel jsem byla v práci, sama, na recepci, tak jsem se nemohla choulit pod peřinkou, jak to mám ráda. Konečně začalo hřmít. Věděla jsem, že hosté jsou na pokojích, a tak jsem se zamkla a těšila jsem se na klidnou noc. Ta ale neměla být klidná. Zkontrolovala jsem i zadní dveře, čistě ze zvyku, a šla jsem si konečně trošku odpočinout do pohodlého křesýlka, odkud mám výhled na všechny strategické body. .... Musel jsem usnout. Probudil mě blesk, najdnou bylo světlo jako ve dne. Bylo velmi zvláštní, že světlo trvá nějak moc dluho, možná jsem jenom já byla zpomalená, po tak násilném probuzení. Bylo ticho. Nepřirozené ticho. Ani lednice nehučela, ani kávovar. Obvykle jsem špatně slyšela i telefon, přes ten randál, který ty stroje vydávaly. Teď nic. Jen ticho. A najednou tma. V to, že blesk nebude svítit celou noc jsem ani nedoufala, zarážející bylo to, že vypla světla. Jistě, bylo to zarážející, i přes tu bouřku, hotel má vlastní generátor, aby nevypadl hlavní počítač. Náhle jsem se ocitla v naprosté tmě. tak jak bylo světlo před tím oslepující, tak výrazná se mi teď jevila ta prokletá tma. A pak..kroky. Pomalé a hlasité. Zněly jako výkřiky. Zvuky se nesly z chodby, ve které se nachází nouzový východ, měla bych tam jít. Na konci úzké chodbičky stál kluk, ne o moc starší než já. Stál ke mě zády a třásl se. dveře byly dokořán a na lesknoucí se podlahu kapaly těžké kapky ledového deště. Mísily se s jinou tekutinou. Blesk. Postava se otočila. Vyčítavý pohled na bledé smutné tváři. "Já jsem musel" Spustil paže podél těla. Stále se neovladatelně třásl. Pomalu, pomaloučku, stékala mučerná krev po bledé kůži. Kapala z prstů na zem a tvořila prapodivnou mozaiku na bílých dlaždicích... Blesk.....

vyskočila jsem z pohoddlného křesýlka, které již ztratilo svou pohodlnost. Svítalo. Předala jsem službu svému kolegovi. Než jsem odešla, zaslechla jsem nadávající pokojskou, jak nadává nad svinčíkem na podlaze, v úzké chodbě, u nouzového východu. Nakoukla jsem, ale to už ždímala hadr. Voda měla růžový odstín.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

XEvil 4.0 solve CAPTCHA of Google, Facebook, Yandex, VKontakte, and 8400 others!

(Latonyatix, 26. 3. 2018 0:51)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

XEvil will crash worldwide internet

(Mashasmard, 12. 12. 2017 20:19)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

no hejt

(Anonym, 16. 5. 2016 14:17)

Ty jsi asi fakt vadná...je vidět že jsi to stáhla z netu...ach jo :(
proč takový lidi existujou
....hešteg nou hejt.....

SMRT

(Petra Šedivá, 3. 10. 2015 14:36)

Chudáku,nechtěla bych to zažít ale zažila jsem něco velmi podobného...

Duch

(donia, 16. 6. 2015 22:38)

Taky vam povím přběh co se stal. Asi před rokem jsem spala u své bff tak jsme se rozhodli vyvolat boženu němcovou .V jejím pokoji začali padat věci bylo to strašný ale stejně jsme usnuli a ráno se probudíme a vidíme tu hrůzu její andulka byla bez hlavy

démoni

(diamond, 17. 5. 2014 20:30)

jednou s kamarádkou jsem u ní spala a pořád nám po domě chidili démonií né moc výrazní asi tak 20% průhlední a my jsme je všude viděly,a když jsme se onich začaly bavit a dělat si z nich prdel až jsme se zrovna popadaly za břicho ZROVNA zhaslo světlo v obýváku a my jsme skoro chytly záchvat a běžely k sobě a rychle rozsvítit. hrůůůza!

Zvláštnost

(Dalibor, 24. 6. 2013 20:27)

Jednou, když jsem byl malý, jsem spal, nevím zda to byl sen, ale najednou ke mně sjel lustr nad postel a dotkl se mého holého břicha, aniž bych se pohnul! Všichni spali, jen já ne ale pochvíli lustr sám vyjel nahoru a pak byl klid, už se nic dál v tu chvíli ani po chvíli nedělo.

....

(alice, 12. 6. 2013 15:15)

1) Jaký rok u jedničky??? protože 9.5 2000 v úterý jsem se narodila...

....

(alice, 12. 6. 2013 15:14)

1) Jaký rok u jedničky??? protože 9.5 2000 v úterý jsem se narodila...

smrt

(robin, 8. 12. 2012 12:09)

když jsem stával viděl jsem světlo haha april

Vyvolávání zesnulého přítele

(Holky z vesničky, 15. 9. 2012 18:34)

Jednoho dne jsme se rozhodly s kamarádkou vyvolávat duchy. Bylo 15.9.2012. Našly jsme svíčku a šly jsme si sednout do sklepa. Když jsme vešly do kotelny sedly jsme si na zem a zapálily jsme svíčku. Chytly jsme se za ruce a začaly přemýšlet nad tím , koho budeme vyvolávat. Napadl nás náš starý známý, který před časem zemřel ( 9.9.2012). Začala jsem opakovat pár slov a vyvolávala ducha. Po tom, co jsme ducha vyvolaly, zeptaly jsme se jej, zda je v místnosti s námi. Najednou v kotlu něco zaskřípalo. Obě jsme se lekly, ale s odvahou jsme pokračovaly dál a ptaly jsme se , zda bude jeho žena prodávat jejich chalupu. Duch opět zanechal stejné znamení. Pak jsme ducha odvolaly, ale i tak si pořád myslíme, že je tady s námi.

dobre

(veronika bartlova, 20. 12. 2011 16:38)

hale mozna ze nekterim moc neverim ale ten posledni je fakt mazec

Hustý příběhy

(Vejulinka, 14. 5. 2011 14:49)

Tak to jsou opravdu úžasný příběhy, zvlášť ten poslední.

mazeeeec

(pajusek, 18. 6. 2008 15:43)

to posledni je husty