Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fakta polibků !

  • Třemi minutami polibků spálíš 12 kalorií. Pokud bys tedy chtěla líbáním spálit jeden kus dortu, trvalo by to hodinu a 40 minut.
  • Američtí vědci zjistili, že líbáním prodlužuje život až o pět let!
  • Při dlouhém polibku se do do hry zapojí hned 34 obličejových svalů

Veřejný polibek

Veřejný polibek

Jste spolu ve městě nebo na nějaké párty. Okolní pozorovatelé jsou mu ukradení. Dá ti ruku kolem ramen, nakloní se k tobě a přede všemi lásky plně políbí na rty.

Jeho polibek prozrazuje:

Nestydí se ukázat celému světu, že je zamilovaný. Chce se z tebou před kamarády taky trochu vytáhnout: to je moje holka! Body pro něj! Je otevřený a extrovertní. Jen pozor, jestli také nejde o majetnický tah - trošku z toho zavání žárlivost.

Tip:

Na 100% za tebou stojí!

Kousavý polibek

Kousavý polibek

Když se spolu potkáte, je to ohňostroj citů. Oběma se vám jeho jemné hryzání do rtů líbí, příjde vám sexy. Oba chcete víc...

Jeho polibek prozrazuje:

Je mezi vámi velká porce vášnivosti.Je z tebe rozechvělý a chce tě mit jen pro sebe. Pokud by to bylo jen na něm, tak by tě rád okusoval i na jiných místech. :)

Tip:

Člověk musí být opravdu talentovaný na líbání, aby se mu při jemnm okusování nestala nehoda. Ale cvičením se člověk učí a zlepšuje, to platí i pro tebe.

Candy Kiss

Candy kiss

Požitkářsky cucáš bonbon a najednout se ti ho jeho pusa snaží ukrást. Ty se toho bonbonu ale nachceš tak rychle vzdát. Když uvidíš že prohráváš, podstrčiš mu ho jako male sladké překvápení.

Jeho polibek prozrazuje:

Líbí se mu malé hry. Určitě si pro tebe vymyslí něco sladkého a milého i v jiných situacích. Kromě toho má rád změnu. Nudit se s nim nebudeš.

Tip:

Pokud budeš hrát jeho líbací hrádky s ním,hned si ho získáš a můžeš se od něj hodně naučit. Buď aleopatrná- je to hráč. Hledá vrušení a riziko.Kdo říká, že si nehraje i s tebou? Takže si ze začátku dávej trochu pozor a nejprve ho lépe poznej. Jestli ho chceš získat, nemůže škodit, když budeš mit v kapse pár bonbonů... :)

Vlhký pololibek

Vlhký polibek

Tvůj obličej je mokrý. Přijdeš si, jako by ses líbala z mrožem. Je to všechno možný, jen né romantický! Pozná to podle tvé reakce a nastane trapná chvile ticha...

Jeho polibek prozrazuje:

Určitě by tě rád něžně a dobře líbal. Ale chybí mu ještě cit a zkušenosti.

Tip:

Hele, byla jsi vždycky tak perfektní? Ber to jako výzvu a nauč ho líbat tak, jak to máš ráda.

Polibky na krk a uši

Polibky na krk a uši

Zatímco ty jsi v sedmém nebi, jeho rty stále cestují k jeho krku. A nebo ti jemně okusuje ušní lalůčky.

Jeho polibek prozrazuje:

Neustále při líbání odbíhá od tvých rtů? Chce tě ochutnávat a poznávat,na kterých místech jsi nejcitlivější! Je zvědavý, vynalézavý a opravdu ho zajímáš. Tvoje láska určitě brzy zjisti, které polibky a doteky se ti obzvlášt líbí.

Tip:

I on na tvé polibky na jeho krk a uši bude reagovat se spokojeným vrněním. Dívky jsou na těchto místech sice mnohem citlivější než kluci, ale to neznamená, že se mu to také nelíbí. Jen klidně vyzkoušej co má rád!