Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cvičení!

 

10 nejlepsich tipu k dosazeni super sexy postavy

10 nejlepších tipů k dosažení super sexy postavy

Jen samotná zdravá výživa nestačí, abyste svoje tělo držela ve formě. Sport a pravidelné cvičení jsou naprosto nezbytné, abyste vaši postavu dostala do formy.

Proto ale nemusíte být hned členkou nějakého fitnesscentra. S trochou nasazení můžete docílit velkých úspěchů - i bez osobního trenéra. Vezměte si k srdci následující tipy a vydejte se tak krok za krokem vstříc vysněné postavě.


Zahřejte se
Zahřátí těla před cvičením může zabránit zraněním a trénink je tím pádem i účinnější. Pro zahřátí je nejvhodnější 5ti až 10ti minutové cvičení. Intenzita cviků by neměla být moc vysoká. Zahřívací cvičení provádějte v pomalém tempu tak, že se začnete potit a zároveň se úplně nevysílíte.


Dbejte na správný pitný režim
Voda je elixír života. Zvláště u sportu je důležité, dostatečně pít. Tak budete schopna většího výkonu a stimuluje se tak i látková výměna. Nepijte tedy jenom před a po sportu, ale i během cvičení. Pijte hodně, zvláště když se moc potíte nebo jsou vysoké teploty.


Výšlap do schodů
Velmi dobrý cvik k posílení svalů na nohách je chůze do schodů. Tento cvik můžete dělat všude - doma, v kanceláři nebo obchodním domě. Takže nezapomeňte: Využijte každého schodu, který potkáte. Zvláště dobrého efektu docílíte, když budete brát schody po dvou. Tak budete trénovat různé svaly najednou a vyrýsuje se i vaše pozadí.


Úspěch leží v různorodosti
Zkuste váš sportovní program sestavit co možná nejpestřeji. V pondělí například běhejte, další den běžte na aerobic a týden zakončete tenisem nebo plaváním. Tak trénujete největší počet svalů a cvičení vás bude i bavit, protože nebude "na jedno brdo".


Pozitivní vidění sebe sama
Mějte pořád před očima vaše cíle. Zosobnění cílů může hrát důležitou roli i u redukce váhy a dodržování zdravého životního stylu. Když si představíte vaše tělo tak, jak chcete, aby vypadalo, vaše svědomí pak bude pracovat na tom, abyste se dopracovaly k vysněnému cíli. Tak zvýšíte svůj chtíč a sílu, která pomůže vašemu tělu přizpůsobit se jídelníčku, kterého chcete dosáhnout, a absolvovat jednotlivé kroky vašeho tréninku.


Čekejte efektivně
Zní komicky, ale je možné. Využijte chvíle reklam v televizi pro mini cviky. Tento čas můžete lehce vyplnit dřepy nebo sedy-lehy. I čekání ve frontě v supermarketu nebo na zastávce MHD můžete využít k procvičení vašeho těla. Ale žádný strach, nechceme vám předkládat takové cviky, jako třeba sedy-lehy u pokladny v obchodě. Jde to jednodušeji a méně nápaditě: Zatněte vaše svalstvo na břiše po dobu půl minuty (nezapomeňte přitom dýchat), na 10 sekund povolte a pak znova zopakujte.
Opakujte tento cvik 10krát, než začněte s jiným svalstvem - například na pozadí.


Vyhledejte si posilu
Nikdy necvičte sama. Poproste svého partnera nebo přítele, přítelkyni, jestli by nechodili cvičit s vámi. Určitě najdete někoho, kdo si chce zlepšit kondici. Sport ve dvou znamená více legrace a zábavy a nebude vás v žádném případě nudit.


Nepřepínejte vaše svaly
Jestliže chcete docílit toho, abyste měla ploché břicho, nemusíte denně dělat sto sedů-lehů. Právě naopak: Každodenní trénink svalů na břiše působí kontraproduktivně. Svaly potřebují čas na odpočinek. Pokud nedopřejete vašim svalům pauzu, bude výsledek vašeho snažení a pocení negativní.


Neoblékejte se příliš teple
Během cvičení stoupá tělesná teplota a dokonce, i když je venku chladno, může snadno dojít k přehřátí vašeho těla. Vybírejte si oblečení s rozvahou a pokud možno flexibilně. Noste třeba sportovní kalhoty s odepínacími nohavicemi, můžete je odepnout ve zvlášť "horké fázi", je to lepší než abyste se úplně převlékali.


Najděte si čas na vychladnutí
I samotné vychladnutí patří k rutině cvičení. Pomáhá to tělu odpočinout si od stresu a napětí a převede krevní oběh zpátky do normálního stavu. Jestliže náhle přestanete cvičit, může to vést dokonce k potížím krevního oběhu nebo k mdlobám. V posledních minutách cvičení proto uberte na intenzitě, aby vaše tělo mohlo pomalu zmenšit svůj výkon. Pro zchladnutí se nejlépe hodí aerobik v pomalém tempu nebo protahovací cviky.

Trénink k dosažení hladkého a pevného zadečku.

Těšíte se na léto a na těsné šaty, sukně a kalhoty: během tří týdnů si budete moci toto oblečení obléknout,aniž byste se musela stydět za tu a tam nějaký nedostatek. Nabízíme vám zde návod na hladký a pevný zadeček.

Intenzívní péče - vyhlazuje pleť
Krémy, spreje a tekuté přípravky s liftingovým efektem: tukové buňky jsou na hýždích mimořádně odolné proti všem pokusům je odstranit.Avšak následujícímu cvičení spolu s anticelulitidním programem neodolají. Gymnastika potlačí jejich tvorbu skrze vznik svalové hmoty zevnitř a péče pomocí kosmetických přípravků ji viditelně vylepší z vnějšku a to na pohled i na dotek :ďolíčky budou mírnější, plet hladší a pevnější.
K liftingovým hitům patří momentálně krémy, spreje a přípravky, které odbourávají tuk (lipolýza) a zabraňují jeho další tvorbě, delším požadavkem na tyto přípravky je odstranění vody ze tkání.
Pomocné bioaktivní látky , které působí kladně při odstraňování dolíčků a celulitidy jsou kakao, kofein, theophyllin (extrakt z guarany, který je ještě účinnější než kofein) nebo ženšen. Nejlépe je přípravky s obsahem těchto látek vmasírovat ráno a večer a jednou týdně natřít silnou vrstvu krému na problémové partie a nechat vstřebat - toto posilní efekt přípravku.

Zmírňuje celulitidu, podporuje prokrvení
Toto cvičení pocítíte především na vnějších stranách zadečku a nohou.Kotníky si pevně svažte páskem používaným při józe nebo elastickým obvazem. Malými krůčky cupitejte dopředu a dozadu (metr dopředu a metr zpět) - co možná nejrychleji. Vydržte 1 minutu bez přestávky.Zpevňuje zadeček a nohy
Záda si pevně přitiskněte ke zdi,nohy mírně pokrčte, pažemi se opřete ze stran .Levou nohu natáhněte dopředu, pokrčte, znovu natáhněte, bez přerušení. Pohybuje se pouze lýtko, stehno zůstává v klidovém stavu. Na každé straně , noze , opakujte 15-krát.


Aktivuje hýžďové a vnější svaly nohou
Postavte se na ručník a mírně se rozkročte,nohy směřují dopředu. Pomalu pokrčujte kolena, lýtka zůstávají kolmo. Horní část těla zůstává rovně, nepředklání se, hýždě tlačte dozadu. Ručník nohama natahujte směrem od sebe, tak pevně jak to jen jde. Vydržte takto 10 dlouhých nádechů ,nepovolujte, poté uvolněte. Zopakujte 3-krát.


Posiluje hýždě a záda
Pažemi se chytněte o podpěra na křesle,koleno se lehce dotýká židle. Pravou nohu pokrčte a pokrčenou do pravého úhlu zvedněte směrem dozadu. Přitom narovnejte a zpevněte záda do mírného předklonu, zadeček odtlačujte od židle, nohu povolte. Opakujte 15-krát na obě strany.


Na hýždě a přední strany nohou
Postavte se před zeď. Levou nohou udělejte velký výpad (krok) dozadu, zadní nohu postavte na špičku a pomalu pokrčujte nohu v koleni. V této pozici vydržte 20 vteřin. Pomalu se zvedněte. Opakujte 15-krátZaměřeno na zadeček a stehna
Opřete zády o zeď, nohy dejte od sebe asi na vzdálenost boků,asi 30cm od zdi.Nohy mírně pokrčte . Mezi nohy si dejte polštář nebo sáček kávy (na obrázku není vyobrazeno). Rovná záda přitiskněte na zeď, obě nohy těsně přitlačte k sobě, pánev napněte a podsaďte do předu, tak ze se zadeček mírně odkloní ode zdi. Zopakujte 15-krát velmi pomalu.

Masáž
Co dva dny provádějte zmíněná cvičení a uvidíte, ze hýždě budou po tomto programu brzy v perfektní formě. Proti celulitidě bojujte pomocí přípravků, které jsou přímo určeny na tento problém, ještě lepšího výsledku dosáhnete , když před vmasírováním krému, nebo jiného anticelulitidního přípravku provedete peeling pomocí houby, kartáče nebo tělového peelingu, při sprchování na postižených partiích.
Prokrvení se zaktivuje a následným natřením a masírováním se bude přípravek lépe vstřebávat .

Snadno i v kanceláři
Kdo celý den sedí a ještě k tomu na měkké vypolstrované židli , přispívá k měknutí vaziva. A proto:při každé příležitosti , si zpříma sedněte, sedací svaly co nejvíce stáhněte a počítejte do deseti, poté uvolněte.Nebuďte lhostejné k sedacím svalům, přece chcete mít pevný zadeček a chcete se cítit dobře.

Cvičení ve vodě - perfektní proti celulitidě

Cvičení ve vodě napomáhá při odstraňování celulitidy, formuje postavu. 3krát týdně 20 minut v bazénu a uvidíte ty výsledky. Důležité: Abyste mohla co nejlépe a nejprecizněji provádět níže uvedené cviky musí voda dosahovat až po prsa.

Ideální teplota vody: asi 26 až 28 stupňů. Pozor teplejší voda pouze unavuje. Před začátkem cvičení je nejlepší si zaplavat alespoň jeden až dva bazény.

1. Posílí paže a vnitřní strany stehen:
Postavte se zpříma. Obě ruce předpažte před prsa, mírně pokrčte a v lehkém oblouku je pomalu zvedněte nad hlavu, současně zvedejte pravou nohu do boku. Ruce a nohu pak nechte klesnout a pomalu vydýchněte . Opakujte čtyřikrát. Krátká pauza a cvičení zopakujte s výměnou nohy.

2. Kompletní trénink pro paže, prsa, hýždě a bříško:
Mírně se rozkročte. Ruce předpažte a držte je asi 1cm pod hladinou. Pak zapažte paže co nejvíce dozadu. Boky zatlačte dozadu, přitom zadeček a břicho pevně zatáhněte. Nádech. Paže dopředu a boky vyrovnejte. Osmkrát.

3. Posílí břicho a záda:
Záda položte na boční stranu bazénu, kolena mírně pokrčte. Po stranách se zachytněte. Nádech, zatáhnout břicho, páteř pevně přitiskněte na stěnu bazénu a zdvihněte nahoru levou nohu. Napětí vydržte 5 vteřin. Výdech a uvolnění. S každou nohou opakujte cvičení pětkrát.

4. Zpevňuje pas a paže:
Mírně podřepněte. Obě paže mírně pod vodní hladinou tlačte doprava. Nyní veďte ruce pod hladinou doleva a boky otočte doprava. U toho rozložte rovnováhu tak, aby vznikla jakoby vlna. Nyní se vlňte ze strany na stranu minimálně osmkrát.

5. Vymodeluje nohy a boky:
Postavte se bokem ke straně bazénu, pravou rukou se chytněte jeho okraje. Levou ruku položte na bok. Nyní zvedněte levou nohu a v této pozici obkreslete pomyslných 8 kruhů nejprve doprava a poté doleva. Důležité je: Bříško zatáhnout, držet rovnováhu a nepřepadat. Poté opět vyměňte strany.

6. Zpevní pas a břicho:
Hlavní pozice - zachyťte se pažemi o okraj bazénu (tak jak je uvedeno na obrázku). Nohy pokrčte, stehna tvoří pravý úhel směřující k tělu. Chodidla napněte. Nyní se nadechněte a nohy vytočte co nejvíce doleva,hlava jde současně doprava. Výdech a nohy vytočte doprava a hlavu naopak doleva. Zopakujte osmkrát na obě dvě strany.

Cvičení podle typu postavy

Jaký máte typ postavy, jste hruška, jablko, chřest, mrkev nebo paprika? Pročtěte si následující rozdělení a přijdete na to, jakému sportu byste se měla s vaším typem postavy věnovat .

Typ mrkev
Znaky:
atletická postava s širokými rameny, do V - formována záda, štíhlé boky a hezky vytvarované štíhlé nohy.
Jak trénovat: tento typ snadno vytváří svaly, proto musí být opatrný, aby tělo nepřetrénoval (nepříliš vytrénoval).Ideální je vyvážený trénink celého těla, strečink pro nohy, aby se svaly příliš nevytvářely.
Typy sportů: V porovnání s ostatními typy nepatříte k těm, kterým se tuk ukládá. Jste stvořeni pro každý vytrvalostní sport. Omezení: u plavání se držte zpět, abyste si nevybudovali příliš široká svalnatá záda.

Typ paprika
Znaky:
Nahoře plná, dole také, a v pase se tuk ukládá velmi snadno. Mimo to záda jsou často úzká, paže a nohy relativně krátké.
Jak trénovat: Cílené spalování tuku a lehká silová vytrvalostní cvičení jsou ideální, aby zmobilizovaly svaly a jejich elasticitu, avšak v žádném případě by se nemělo stát, že se z Vás stane obrovská masa svalů .
Typy sportů: Důležité tolik pohybu kolik jen snesete. Proto by svalové napětí mělo být kombinováno.
Dobré pro začátek : walking (zrychlená chůze) a aqua-jogging (běh ve vodě) 3 krát týdně.


Typ chřest
Znaky: Paže a nohy jsou dlouhé a velmi štíhlé. Záda jsou často úzká, malá prsa a malé hýždě.
Jak trénovat: Tady je vytvoření svalů spíše nesnadné, doporučuje se , vypracovávat celé tělo postupně, na začátku s vícerým opakováním, později s větším silovým vypětím a nižším opakováním.
Nezapomínejte na lýtka.
Typy sportů: Nejlépe je 2krát týdně walking (rychlá chůze) nebo jogging střídán s Inline-Skatingem, plaváním nebo Aqua-Joggingem (běh ve vodě).


Typ jablko
Znaky: Zaoblená postava - pokud přiberete, jsou nabraná kila viditelná především na bříšku a pažích. Nohy jsou štíhlé a hezky tvarované.
Jak trénovat: Paže, záda a bříško potřebují intenzívní silové vytrvalostní cvičení. Důležité je však věnovat se bokům a prsům, aby se i tyto partie prokrvily. Bříško při tréninku silně stahujte.
Typy sportů: Důležité je zmobilizování srdečního-oběhového-systému, pouze tak lze tuk efektivně spalovat. Perfektní druhy sportů pro Vás: Walking, Jogging nebo veslování a to 3-krát týdně.


Typ hruška
Znaky: Horní část těla štíhlá, a postupně se směrem dolů rozšiřuje, protože každý gram navíc se ukládá především na bocích a stehnech.
Jak trénovat: Abychom vylepšily proporce je nutné, aby horní část těla byla dobře vypracovaná. Pro spodní část těla platí: Cvičení s malou silovou zátěží , ale časté protažení boků a stehen , prokrvení , tím se tkáň rychleji stáhne a tuk se efektivně odstraní.
Typy sportů: Abychom se zbavili tukových polštářků je doporučen: Walking (rychlá chůze) a Aqua-Jogging (běh ve vodě) a nejlépe 3krát týdně.

Asijský strečink

Kdo vyzkoušel japonskou masáž shiatsu, ví, jak báječně na člověka působí: Cítíte se po ní odpočatě, vyváženě a plni síly. Náš strečink má podobný efekt.

Se šesti zcela speciálními cvičeními dojde ke stimulaci energie ve všech meridiánech. Vzhledem k tomu, že proudy energie jsou vždy spojeny s určitým orgánem, můžete prostřednictvím těchto cvičení vylepšit váš zdravotní stav, a to ať po stránce fyzické tak i psychické.

Tip: Provádějte cvičení denně po nějakou dobu (alespoň 3 týdny). Nejlépe ráno. Dýchejte pravidelně a příslušné partie vašeho těla protahujte či natahujte pouze tak daleko dokud vám to je příjemné. Násilí je při těchto cvičeních absolutně nežádoucí!
Brzy se budete cítit pohyblivější a budete začínat den nabiti energií.1. Dodává sílu:
Postavte se s nohama od sebe na šíři ramen. Kolena jsou volná. Při nádechu veďte obě paže nahoru, ruce vypněte až ke konečkům prstů, prsa vypněte. Výdech, paže nechte klesnou a uvolněte. Zopakujte třikrát.

2. Zbavuje tělo jedů:
Posaďte se, nohy natáhněte, paže zvedněte nahoru, zhluboka se nadechněte. Uchopte kotníky a horní část těla jemně vytáhněte dopředu. Při výdechu opět uvolněte. Výdech a protažení zopakujte. Několikrát se nadechěte a vydechněte, a poté se opět narovnejte.

3. Posiluje imunitní systém:
Sedněte si na paty, kolena dejte mírně od sebe. Zhluboka nádech. Při výdechu se pomalu zakloňte a rukama se podepřete ( konečky prstů směřují k nohám). Nádech, povolit napětí. Jedenkrát zopakujte.

4. Reguluje schopnost přísunu živin:
Rozkročte nohy. Levou nohu pokrčte tak, jak je na obrázku. Pravou ruku dejte nad hlavu a uchopte s ní levé zápěstí. Při výdechu opatrně horní část těla zlehka protáhněte směrem doprava. Nádech, uvolnit. Na každou stranu zopakujte třikrát.

5. Povzbuzuje krevní oběh::
Jděte na všechny čtyři. Prsty směřují ke kolenům. Rovnováha spočívá na rukou.Nyní se zhluboka nadýchněte a při výdechu přesuňte rovnováhu dozadu. Při nádechu opět dopředu. Zopakujte třikrát.

6. Stimuluje látkovou výměnu:
Natáhněte nohy. Palce za zády překřižte, ukazováček napněte. Nádech. Při výdechu

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tornado, earchquakes?! No, it is XEvil.

(Latonyatix, 27. 3. 2018 10:36)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

BEST software for captcha breaking!

(Mashasmard, 13. 12. 2017 22:35)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

dobry

(AUT SU NAMON, 26. 7. 2011 18:02)

tohle cvičení budu muset zkusit

phlf.cz.didi:-)

(Didi, 24. 1. 2008 17:12)

Tohle je aspoń kompletní cvičení!! :-)